Topuklu ayakkabılar bayanların gönülden büyük bir tutku ile bağlı oldukları parçalardır. En kötü elbiseyi bile daha çekici hale getirebilen yüksek topuklu ayakkabılar ise bayanların vazgeçemedikleri giyim parçaları arasında yerini almaktadır. Topuklu ayakkabı giyen bayanlar kendilerini daha çekici hissederek gün boyunca kendilerine olan güvenlerini yüksek tutmaktadırlar.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yüksek topuklu ayakkabı modelleri arasında en fazla tercih edilenler yine taşlı modeller oluyor. Bayanların seçim sırasında her zaman ilk sırada yer alan taşlı topuklu ayakkabı modelleri özel günlerde ve davetlerde giyebileceğiniz çeşitli modelleri bünyesinde barındırıyor. Özenle işlenen taşları taşıyan ayakkabılar özellikle mini elbiseler ile birlikte uyumlu bir şekilde giyilebiliyor.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Leopar Desenli Topuklu Ayakkabı

Leopar deseni yüksek topuklu ayakkabılar denildiği zaman akla ilk gelen ayrıntıdır. Günümüzde bayanlar tarafından en fazla tercih edilen modellerden birisi de leopar desenli topuklu ayakkabılardır. Çiçek deseni ile birlikte en fazla tercih edilen bu model biraz iddialı bir görünüme sahip olduğu için üzerinizde taşırken dikkatli olmalısınız.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Leopar deseni göz yorucu olabildiği için kıyafetlerinizi daha sade olanlardan seçerseniz dikkatlerin ayakkabılarınıza yoğunlaşmasını sağlayabilir ve diğer parçalarınız ile daha kalabalık bir görünümü yaratmış olmayı engelleyebilirsiniz.

İş yerlerinde giyilebilecek topuklu ayakkabılar arasında ise klasik kıyafetlerin altına en şık şekilde yakışan parlak topuklu ayakkabılar yer almaktadır. Bu ayakkabılar giyeceğiniz klasik tarzda elbiselere ve abiye elbiselere muhteşem bir uyum sağlayacak cinstendir.