Yalnızlık vardır insana huzur veren, yalnızlık vardır insanı kahrededen. Öncelikle sevgili ve degerli okurlarım yeni yılınızı kutlarım. Hepiniz umarım cok mutlu ve aşk dolu bir sene gecirirsiniz.

Herkes eğlenip arkadaşlarıyla dostlarıyla gülerken, benim yeni yıl telaşım biraz daha farklıydı. 2014’e eşya taşıyarak girdim. Evet evet ellerimde bavullarım yeni bir ev, yeni bir hayat ve yeni başlangıçlar.

Adeta 20 gündür uzunca bir dönüm noktasından geçtim. Biraz yaşanmışlıkların yorgunluğu yok degil tabi. Sevdiklerımden ve sevgilimden uzakta ve son otuzuncu dakikada mışıl mışıl uyumuşum yorgunluktan. İtiraf edeyim ağladım. Uyandığımda saat 00:30 01.01.2014’tü.

Arayan oldumu hic bilmiyorum, kırık kalbim yalnızca kendimle başbaşa kalmayı tercıh etti ve ettim. Instagram’da videolara baktım herkes kare kare fotoğraf paylaşmış,video yüklemiş, sevgilisiyle, aılesıyle cok mutlu girmiş. Benim kendi ailemde oyle tabi. kardeşlerim adeta ayakları yerden kesilmiş mutluluk pozlarıyla sayfalarını doldurmuşlar. Ne acı ablalarını unutmuşlar bıle. Sevgilim mi? Ahh o da unutmuş.

Ne var biliyor musunuz? Acı var, ızdırap var hic bir kadın asla bir erkek için değişmemeli. Ayrılık olduğu için aramızda bir kuru mesaj “YENI YILIN KUTLU OLSUN’ Kutlu olsun aşkım, mutlu olsun aşkım. Sen nasıl istersen aşkım. Benim isteğim mühim değil, sen nasıl istersen…