Geçmişten günümüze üretilen birçok yapı içerisinde yer alan boş duvarlar günümüzde biraz daha farklı bir görüme sahip olarak renklenmeye başladı. Son dönemde piyasaya çıkan duvar kâğıtları artık evlerin içerisinde ofislerde ve daha birçok alan içerisinde sık bir biçim kullanılıyor. Önceleri tablo ya da resimler yardımı ile süslemeye çalıştığımız duvarlarda farklı renk ve desenleri görmek artık mümkün.

Modern Duvar Kâğıtları

Kaliteli bir yaşam alanı ya da ofis içerisinde kaliteli işler çıkarmak için alanın ferah ve göze hitap ediyor olması şart. Boş duvarlar üzerinde uygulanan yeni dekorasyon ürünü duvar kâğıtları farklı desenlere sahip. Çizgili, çiçekli, üç boyutlu desenlere sahip olan kaliteli duvar kâğıtları aynı zamanda kabartmalı olarak da sunuluyor.

Siradisi Duvar Kâğıtları

En Doğru Tasarım ve Dekor

En doğru dekoru sağlamak için öncelikli olarak yaşam alanlarınız için tercih edeceğiniz mobilyaları ayarlayın. Bunun üzerine tercih ettiğiniz mobilyalara uygun olarak duvar kâğıdı seçiminde bulunabilirsiniz. Kaliteli ve şık bir ortam ortaya çıkaracak olan bu kâğıtlar beklediğinizin de üzerinde bir zarafeti evlerinizin içerisine getiriyor.

 

Tags: ,