Yengeç burcu, burçlara inanmanızı sağlayacak belirgin özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasından en fazla ön plana çıkanları sizler için sıralıyoruz.

  1. Duygusallık

Yengeç burçlarının canı her an bir şeye sıkılır ve ortada size göre bir sebep yokken ağlamaya başlayabilir.

duyusallık

duyusallık

  1. Evcimenlik

Evlerinde vakit geçirmeyi çok severler. Bu burcun insanlarını dışarıya çıkarabilmek için oldukça zorlu bir süreçten geçebilirsiniz.

evcimenlik

evcimenlik

  1. Aile Bağları Kuvvetlidir

Aileye fazlasıyla değer verirler. Onlar için anne, baba, kardeş her şeyden ve herkesten daha kutsal varlıklardır. Yengeç burcu ailesine bağlı bir insandır.

aile bağları

aile bağları

  1. Hisleri Kuvvetlidir

Sakın yengeç burcundan bir durumu saklayabileceğinizi düşünmeyin. İstediğiniz kadar profesyonel olun yengeç burcu altıncı hisleri sayesinde çevirdiğiniz bütün dolapları yakalayacaktır.

hisleri kuvvetli insan

hisleri kuvvetli insan

  1. Romantizm

Romantik olduğunu asla kabul etmeyen yengeç burcu insanı aşırı derecede romantiktir. Düşünceli ve ince olmazsanız bu burcun insanları ile gönül ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde sürdüremezsiniz.

romantizm

romantizm

  1. Kıskançlık

Yengeç burcunun kıskançlık duyguları biraz üst seviyelerdedir. Ancak hiçbir zaman dozunu kaçırmazlar ve bu kıskançlığı tatlı bir sahiplenme duygusu ile birlikte karşı tarafa yansıtırlar.

kıskançlık

kıskançlık