Gururun verdiği o sıkıntı anları atlatabilecek mi? acaba her şeye rağmen ona geri dönerek yarım kalan masum aşklarına devam edebilecekler mi? Sürükleyici bir o kadar kusursuz dili sayesinde yazar sizi aşkın büyüsüne hapsediyor. İçinden çıkılması zor anlar geçirecek ve her anında kalbinizde bir kıpırtı hissedeceksiniz. Her sayfasında aşın ve kışkırtıcı tutkunun duygularına boğulacaksınız. “Yemin” sizlere pişmanlığın ve çaresizliğin her boyutunu yaşatıyor.

brenda joyce yemin

Zaman zaman duygulardan arınarak gerçeklerle dolu bir dünyaya giriş yapıyorsunuz. Bazen de aşkın yoğun duygusallığında kendinizi kaybediyorsunuz. Şehvetli ve kışkırtıcı duyguların bolluğundan uzaklaşmak ve kendi kabuğunuza çekilmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Gemi yolculuğunda geçen bu tutkulu aşkın başlangıcına hep birlikte şahit olacaksınız. Zaman zaman bu kahramanları kendi gerçek dünyanıza uyarlayacaksınız ve yaşanılanların gerçek olabileceğini düşünmek bile istemeyeceksiniz. Brenda Joyce eserinde aşkın ve tutkunun resmini çiziyor.

Yemin ile Aşkın ve Pişmanlığın Sınırlarını Zorlayın

Alexi de Warenne rekor denecek kadar çabuk sürede Çin’den İngiltere’ye yaptığı gemi yolculuğunda bu zafer sevincini pek fazla yaşayamaz çünkü onun aklına ve bedenine derinliklerini zorlayan bir duygu girmiştir. Artık bir şey düşünemez ve söylenenleri algılayamaz bir hale gelmiştir. Peki Alexi’yi bu hale düşüren duygu nedir? içindeki kopan fırtınalara kim sebebiyet vermektedir?
Alexi deniz yolculuğu boyunca cezalandırmak isteyen büyüleyici güzelliğe sahip olan çocukluk arkadaşı Elysse Neill adındaki bir kadındır. Bu olaydan sonra Elysse ile Alexi arasında çarpıcı olaylar gelişecektir… Aşkın, zaferin, tutkunun, zarafetin ve mutluluğun hikayesi… Brenda Joyse’nin kaleminden çıkan “Yemin” okurlarına tutku dolu anlar yaşatıyor.

Yazar: Brenda Joyce
Kitap: Yemin
ISBN: 9786053434214
Sayfa Sayısı: 400
Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler: , ,