Televizyon seyretmek alışkanlığına sahip insanlar günümüz teknolojisi ile hem yerli, hem yabancı, hem de özel kanallardan oluşan sonsuz seçeneğe sahipler. Her kanala tek tek bakmak, mevcut programa şöyle bir göz atmak bile dakikalar alıyor. Bazen böyle bir durumda daha ileride yer alan bir kanalda tam da kişiye göre olan programın ancak sonuna yetişiliyor.

TV Sizin Kontrolünüzde

Zamanın çok kıymetli olduğu modern dünyada programlı bir şekilde yaşamak hayatı kolaylaştırıyor. Televizyon izleme alışkanlıkları için de bu çok geçerlidir. Onlarca kanal içinde kaybolmak yerine neyi izleyeceğini belirlemek televizyondan daha fazla keyif almayı sağlıyor.Hangi saatte ne yayımlanıyor, hangi kanalda ne gösteriliyor bilmek için eskiden gazetelerdeki TV sayfaları takip edilirdi. Şimdi ise bu hizmeti veren internet sitelerinden faydalanılıyor. Siteye şöyle bir göz atarak TV izleme saatlerini kolaylıkla planlanabiliyor.

ntv spor

ntv spor

Böylelikle daha keyifli, daha verimli saatler geçirmek mümkün oluyor.Özel ilgi alanları olan insanlar herhangi bir kanalın,  herhangi bir programı ile vakit geçirmek yerine gerçekten ilgilendiği konularla ilgili bir şeyler seyretmek konusunda daha istekliler. Eğer özel ilgi alanlarınız varsa, mesela sporla ilgileniyorsanız yayın akışları ile ilgili bir internet sitesi sizin için çok faydalı olur. NTVspor yayın akışına baktığınızda günün hangi saatinde hangi programı izleyebileceğinizi kolaylıkla görebiliyor, mesela çok önemli bir maçın başlama saatine göre gününüzü programlayabiliyorsunuz.