Salon ve misafir odalarını dekore etmeye her zaman öncelik tanırız. Çoğumuz içinse evimizin en sevdiğimiz, en rahat ettiğimiz bölümü yatak odalarıdır. Gün sonunda deliksiz bir uyku için kendimizi attığımız yatakların ortopedik olmaları dışında çok da aradığımız bir özelliği yoktur. Belki de fazla alternatifimiz olmadığı için hep dikdörtgen, tek kişilik, çift kişilik, eni boyu üç aşağı beş yukarı olan yatak modelleri seçmek zorunda kalırız.

Yatak Odası Konseptinde Yenilik; Yuvarlak Yatak!

Yatak Odası Konseptinde Yenilik; Yuvarlak Yatak!

Standart Tasarımlara Veda Edin!

”Artık standart yataklardan sıkıldık, değişik modeller istiyoruz!” diyorsanız yuvarlak yatak modellerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Değişikliği seviyor ve yatak odanızda sıra dışı, şık, modern bir görünüm olsun istiyorsanız yuvarlak yatak modelleri tam size göre! İstikbal, Kilim Mobilya, Doğtaş gibi pek çok mobilya markasının yuvarlak yatak tasarımlarımdan biri mutlaka zevkinize hitap etmeyi başarabilir!

Yuvarlak Yataklar Pahalı mı?

Küçük bir araştırma yaptık ve gördük ki yuvarlak yatak fiyatları, normal şartlarda almayı düşündüğünüz standart bazalı bir yatak için ödeyeceğiniz paradan daha fazla değil! Bir çok marka ve pek çok da tasarım var. Ortalama fiyatlar 1500-3000 TL civarında değişiyor. Takım halinde 3000-6000 TL’ ye bile yatak odanızı komple yenileyebiliyorsunuz. Yatak odasını şenlendirecekler, yeni evlenecekler için avantajlı kampanyalar, taksitli ödeme seçenekleri gibi bir çok kolaylık sağlanıyor!