Günümüzde artık pazarlama konusu internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ancak gelenekselleşmiş eski tarzdaki pazarlama tekniklerini de tamamen unutmamak gerekiyor.

Bu sebeple pazarlama tekniği uygularken mutlaka denemeniz gereken 5 taktiği sizlerle paylaşıyoruz.

  1. Kartvizit Tasarımı

Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için kartvizitler önemli bir yere sahiptir. Kartvizitler üzerinde insanlara sadece iletişim bilgilerinizi değil, firmanızın prestijini ve yaratıcılığını da belli eden kartvizitler vermeye çalışın.

kartvizit

kartvizit

  1. Promosyon

Markanızın tanıtımı amaçlı ürettiğiniz ve üzerinde adınızın yer aldığı bardak, usb, kalem ve anahtarlık gibi aksesuarları çeşitli yerlere ve müşterilerinize dağıtın.

Promosyon

Promosyon

  1. Sponsorluk

Büyük firmalara sponsor olmak gibi hayallerden bahsetmiyoruz. Başlangıç için ufak firmalara sponsor olmanız pazarlama tekniği açısından önemli bir girişim olacaktır.

sponsor

sponsor

  1. Kendi Tarzınızı Yaratın

İnsanların başarılarının birebir aynısını kopyalamak yerine kendinize ait bir tarz oluşturun ve insanlar sizi akıllarına belirlediğiniz tarz doğrultusunda tutsunlar. Çizginizden ne olursa olsun şaşmamaya gayret gösterin.

kendi tarzınız
  1. Reklam Panoları

Reklam panoları 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz reklam verebileceğiniz alanlardır. Bu alanlara vermiş olduğunuz reklamlar ile en işlek noktalardaki hedef kitlenize kendinizi tanıtabilirsiniz.

reklam panoları

reklam panoları