Günümüzde üretilen moda hemen her alan nüfuz eden bir özelliğe sahip. Farklı dallarda moda etkisi gösterse dahi modanın ağırlığını koyduğu ve en çok etkilediği alanların başında kıyafetler ve tekstil ilk sırada yer alıyor.

trenç kot

trenç kot

Özellikle kıyafetlerde etkili olan moda yaşama dair farklı ipuçları sunduğu gibi aynı zamanda da ihtiyaçlara özel olarak tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Havaların soğuması ile birlikte yavaş yavaş kendisini gösteren 2015-2016 kış modası içerisinde yer alan en çekici ürünlerin içerisinde trençkotlar ilk sırada geliyor.

trenç kot modası

trenç kot modası

Kadın ve erkek için farklı tasarımlara sahip olan bu kıyafetler geçiş dönemlerinde giyilebilecek en ideal tasarımlardan birisi. Şık duruşu ve ağırlı kadar spor görünüm ile en çok tercih edilen ve satın alınan bu ürün yeni sezonda yine gözde olacağa benziyor.

Renk Tercihi Size Kalmış

Farklı renklerde üretilen trençkotlar kalıpları ve farklı duruşları ile çok sevilen tasarımlardan birisi. Özellikle değişik tonlardaki renkleri biraz olsun kullanım alanlarını farklılaştırabiliyor. Güzel bir renk tercih ederek bu kışa sizde hazır olun.