Küs Kardeşler Limited Şirketi ismiyle Türkçe’ye çevrilmiş olan 2007 Amerikan yapımı The Darjeeling Limited bir çok tanıdık oyuncuyu bünyesinde bulunduran eğlenceli bir film.

The Darjeeling Limited Film Posteri

Biraz guleyim, güzel müzikler dinleyeyim, hoş vakit geçireyim diyorsanız 91 dakikalık The Darjeeling Limited tam sizlik bir film. Zaman zaman gülüp, bazende dusuneceginiz film; ister ailenizle, ister sevgilinizle, isterseniz de yanliz izleyebileceğiniz cinsten. Ama tavsiyem arkadaşlarla birikte seyretmenin eğlenceli olacağı yönünde =)

Eski bir film olması dolayısıyla seyredilme ihtimalinin de yüksek olduğu filmin tekrar izlenmesinde bir sakınca yok diye düşünüyorum. Bugün akşam eve gidince film izleyeyim diye içinizden geçiriyorsanız, bugünün filmi The Darjeeling Limited olsun. Dışarıdaki soğuk havaya inat keyifli ve sıcak dakikalar yaşamak güzel olacaktır.

Not: Ozellikle belirtmem gerekirse bu filmin muzikleri gercekten iyi hissettiren cinsten =)

The Darjeeling Limited Film Künyesi:

Yönetmen : Wes Anderson
Senaryo : Wes Anderson, Roman Coppola, Jason Schwartzman
Tür : Komedi, Dram
IMDB Puan : 7.1/10
Oyuncular : Owen Wilson, Adrien Brody, Jason Schwartzman, Amara Karan, Wallace Wolodarsky, Waris Ahluwalia, Irrfan Khan, Barbet Schroeder, Camilla Rutherford, Bill Murray

The Darjeeling Limited Filmi Tanıtım Videosunu İzle