Rahatlığı ve şıklığı ile hemen her giysi ile kolayca bütünlenebilen tunikler, özellikle tesettür bayan giyiminde kurtarıcı özellikleri ile tercih edilmekte. Uygun şallar ve türbanlar ile kullanıldığında bütünsel bir şıklık sağlayan tesettür bayan tunik modelleri kumaş ya da jean pantolonlar eşliğinde kombinlenebilir.

Setrems 2014 Tesettür Tunik Modelleri

Şıklık Sağlayan Tesettür Bayan Tunik Modelleri

Tesettür giyiminde şıklı sağlayan unsurlarından biri olan zarafet sağlayan tunik modelleri genel olarak pantolon üstüne giyilmekle birlikte doğru formlarda etekler ile de oldukça şık biçimde bütünlenebilir. Kalem ya da balık formdaki etekler ile doğru boyutlar içinde tunik kullanımı ile özellikle gece mekanları ve düğünlerde şıklık sağlayacaktır.

Belli bir standart tasarıma sahip olmakla birlikte sezonun renkleri ve desenleri ile göz dolduran tunik modellerinde öne çıkan arkası uzun ya da verev modeller olmakta. Özellikle dar ve bilekte biten pantolonlar üstüne giyilen verev tarzda tunikler, şıklığı garantileyen stillerde. Diğer giyim ürünlerinde olduğu gibi en az model seçimi kadar önemli olan tunik kullanımında da renk ve desen bütünlüğü içinde uyuma dikkat edilmelidir.

 

Tags: ,