İçinizde bazı duyguların kıpır kıpır olmasını sağlayacak bir eser… Saf, dokunaklı ve hayaletli bir aşk hikayesi ile karşı karşıya kalacaksınız. Aksiyon, gerilim ve hareketlilik katan Araf sizlere ütopik bir dünya sunuyor. Her satırında eşkıyalar ve hayaletlerle pençeleşmek zorunda kalıyorsunuz. Korku filmini aratmayacak tarzda bir hikaye okumaya hazır mısınız? okuduğunuzda daha çok bağlanacak ve bazı sahnelerde kitabı bir an olsun kapatarak gözünüzün önünde canlandırma imkanı yakalayacaksınız.

tara hudson araf

“Araf” yüreklerinizi ağzınıza getirecek ve gözlerinize inanamayacağınız bir muazzam hikaye ile sizleri buluşturuyor.Her satırında yaşamın ve geçmişin izleriyle zorlu bir çatışmaya giriyorsunuz. Zaman zaman ise tarihi bir hava eserek sizi Osmanlı tahtına bile götürebiliyor. Olanca gücüyle eser sizi çeşitliliklerle donatmaya çalışıyor. Karanlık ve korku dolu ıssızlıkta kayboluyorsunuz. Kendinizi bulmamız bir vakit zor bir hale dönüşüyor. Geçmişin motifleri parça parça yazıldığı için sizlere de bu şekilde sunulmaya çalışılıyor. Tara Hudson adındaki yazarın kaleminden çıkan bu eser sizlere korku dolu anlar yaşatıyor.

Korkunun Gerçeklerle İntikamı Araf

Nehirde süzülürken karanlıkla boğuşan bir kahramanın trajedi ve korku dolu anlarına şahit olacaksınız. Bu kez nefes alırken ciğerlerinin etrafı saran çamurlu suyla dolmadığını anlıyor ve bu durumun tuhaflığını çözmeye çalışıyor. Bedeninin bu kabustan önce de hafif ve ürkek olduğunu anlıyor.

Öfkeli bir o kadar da hazin suların içinde sürüklenmeden etkilenmiyordu. Artık bazı şeyler farklı ve daha kıvrandırıcı bir etkiye sahipti. Korkunç bir rüya sahnesini anlatırken yaşanılanların kendini anlatmadığını ve bedeninde bazı eksikliklerin hissedilmediğine şahit oluyorsunuz. Tara Hudson’un kaleminden çıkan bu eser insanda bazı derin duygularından açığa çıkmasına yardım ediyor.

Yazar: Tara Hudson
Kitap: Araf
ISBN: 9786053433750
Sayfa Sayısı: 400
Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler: , ,