Süet tasarımların yükselişi bu sezon da devam ediyor. 70’li yılların bohem stilinin vazgeçilmez bir parçası olan süetler, geçtiğimiz yaz sezonundan beri yükselişini sürdürmeye devam ediyor. 2016 kış sezonunda da süet etek modelleri ile sık sık karşılaşacağız.

Süet bir eteği en iyi şekilde kombinleyebilmek istiyorsanız öncelikle sizi sıcak tutacak olan kazaklardan yararlanmanız gerekiyor. Fakat kazak giyerken kazağınızı eteğinizin içerisine sokarak kullanmanız gerekiyor. Oldukça iddialı ve havalı gözüken bu kombin ile kış aylarında şık bir duruş yakalayabilirsiniz.

Ofis Stili Nasıl Yaratılır?

Süet Etek Nasıl Giyilir?

Süet Etek Nasıl Giyilir?

Gömlekler, süet etek modelleri ile birlikte giyebileceğiniz ve ofis stili için kullanabileceğiniz diğer kıyafetler arasında yer alıyor. Hardal rengi süet eteklerinizi beyaz veya mavi renkli gömlekleriniz ile birlikte giyebilirsiniz. Daha klasik ve resmi bir stil için ise süet kalem etekleri tercih edebilirsiniz.

Ofis stili için blazer ceket modellerine de göz atabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarının serin havalarında sokak stiline uygun bir stil yaratmak istiyorsanız deri ceketleri de kullanabilirsiniz.