Önemli fuarlar arasında yeralan CES fuarında Sony oldukça rağbet görecek yeni ürününü tanıttı. NWZ-W273 kodlu su geçirmeyen kulaklık modeli ile oldukça iddalı olan firma, kısa sürede çok talep görecek gibi.

Sony Walkman Sports MP3 çaları ile artık herkes yüzerken bile müzik keyfinden mahrum olmayacak dedirtti. Oldukça estetik bir görünüme sahip olan su geçirmez kulaklık gerçekten güzel bir fikirden yola çıkarak üretilmiş.

Sony Su Geçirmez Kulaklık

Sony Su Geçirmez Kulaklık

Su geçirmeyen bu kulaklığı sadece sulu yerlerde kullanırım diye düşünmeyin, çünkü bazı kisler olduğundan fazla terlediği için, yada yoğun antreman temposunda olduğundan bu kulaklıklar ile tamamen rahat edebilecekler.

NWZ-W273 Sony su geçirmez kulaklık ile 8 saate kadar kesintisiz müziğe merhab diyin. Ayrıca bir başka güzellik ise hızlı şarj özelliği ile tamamen bitmiş sarjinizi 3 dakika şarj ederek 1 saate kadar müziğinizi dinlemeye devam edebileceksiniz.

4 gb’lik hafızası bulunan Sony NWZ-W273 siyah, beyaz, mavi, pembe olarak tasarlanmış. Satış tarihi ise Mart 2013 olarak öngörülmüş. Son olarak fiyatını merak edenler için Amerika satış fiyatı 99 Dolar olacak.