Evlerinize şömine dekorasyonu ile daha romantik bir hava katarak kendinize özel bir köşe hazırlamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor.

Bazen bütün aileyi etrafına toplayarak kaynaştıran, bazen de çiftler arasındaki sevgiyi güçlendirerek hayaller kurduran şömineler evlerin müsait olduğu durumlarda vazgeçilmez bir parçası olabiliyor.

şömineli ev

şömineli ev

Klasik ya da modern yenilikçi mobilyalar ile evinizi dekore etmiş olmanız önemli değil. Şömine dekorasyonları her türlü mekanlar için farklı şekilde tasarlanabilen ve huzurlu sakin saatler geçirmenizi sağlayan güzelliktedir.

Şöminelerin Etrafına Neler Koyulabilir?

Şöminelerin yanına koyacağınız ufak yastıklar etrafında oturarak ısınmanız ve hoş sohbetler etmeniz için iyi bir seçimdir.

Aynı zamanda yatağınızın rahatlığını aratmayacak berjer koltuklar koyarak evinizin yatak odasından sonraki en dinlendirici köşesini elde edebilirsiniz.

şömineli ev dekorasyonu

Kanepeleriniz ve koltuklarınız ile tamamlayabileceğiniz şömineleri isterseniz yan kısımlara kitaplık koyarak da sıcak bir ortamda favori kitaplarınıza daha kolay erişebilmeyi sağlayabilirsiniz.

Şöminelerin üstüne de yerleştireceğiniz hoş bir tablo ve aynalı aksesuarlar evinizin bir cennet gibi gözükmesini sağlayacaktır.