Kemik Bahçesi, Kulübü, Cerrah, Ruh Koleksiyoncusu ve Buz Gibi Soğuk adlı romanlarının yazarı Tess Gerritsen, kariyerinde sahip olduğu yazarlık mesleğinin yanı sıra doktorluk mesleğinin vermiş olduğu engin bilgilerin ışığından da yararlanarak korku türündeki yeni kitabı Hasat’ı okurlarının beğenisine sunuyor. Dünya çapında okurların ilgisini çekmeyi başaran Hasat aynı zamanda çok satanlar arasına girdi.

hasat kitap kapak

Hasat kitap konusu şöyle:

Hastanede organ nakli bekleyen hastalara nakil gerçekleştirilen bir bölümde doktor olan Abby DiMatteo, mesleğinin ilkelerini benimsemiş ve kariyer basamaklarını kararlı bir şekilde tırmanan başarılı bir doktordur. Ancak bir gün çalıştığı nakil servisinde karşılaştığı umulmadık bir olay, O’ nu gerçeklerle yüzleşmek zorunda bırakacaktır. Doktorluk mesleğinin ilkelerini uygulamakta kararlı olan roman kahramanı, bu olayın derinliklerine indikçe kendini içinden çıkamayacağı durumların içinde bulur. Ancak, olaylar sadece O’ nun gördüklerinden ibaret midir?

Okurlarını korku ve gerilimin sınırlarında dolaştırmasına alışık olduğumuz yazar, bu kitabında beklentilerin üstüne çıkıyor. ‘Hasat’ korku-gerilim türünde zevkle okuyacağınız sürükleyici bir kitap.

 

Etiketler: , ,