Sokak modası başlı başına bir moda akımıdır. Kendine ait bir tarzı ve buna uygun rahat ama bir o kadar da şık olan kıyafetlerin bulunduğu modadır.

Sokak modası 2014 yılında nasıl olacak diye düşünmeden edemiyorsanız eğer bu yazımız tam da sizler için yazılmış diyebilirim. Çünkü sokak modası 2014 yılında nasıl olacağına dair ufak tüyolarla yazıma devam edeceğim.

Moda Trendleri

Sokak modasında en yeni trendler

Sokak modası bu yıl geçtiğimiz yıllara göre çok daha cool olarak moda dünyasına “merhaba” dedi. Sokak modasında genellikle bol pantolonlar ve bunlara eşlik eden bol gömlekler mevcut. Rahatlığa dair her türlü detayın bu yılın sokak modasında barındığını söyleyebilirim.

Sokak Moda Trendleri

Bol gömlekler olarak tabir ettiğimiz şey genellikle boyfriend gömleği diye de adlandırılıyor. Bu gömlekler bayanlar üzerinde oldukça cool ve bir o kadar da çekici duruyor diyebilirim. Gömlek kullanmaktan hoşlanmıyorsanız eğer salaş tişörtler de tercihleriniz arasında olabilir. Tüm bu kıyafetlerin üzerine saçlarınızı da salaş bir topuz havasında toplayabilirsiniz. Makyajınız da gayet sade ve kullanışlı olmalıdır.

 

Etiketler: ,