Skinny yani dar kesim pantolonlar her mevsim kullanabileceğiniz şık ve çekici pantolon modelleridir. Günlük kullanım ya da gece hayatında farklı şekillerde skinny pantolon giyebilirsiniz. Skinny pantolonları giyerken ise vücut tipinize uygun hareket etmeye özen göstermelisiniz.

skinny pantolon

skinny pantolon

Dar kesimli olan bu pantolonların vücudunuzu tam olarak sarması gereklidir. Bu sebeple pantolonun kumaşının seçimi önemli bir noktadır. Esnek yapıya sahip olan streç kumaşlı skinny pantolonlar tercih edilmelidir. Aksi takdirde kumaş esneme yapmadığından dolayı rahatsızlık hissedebilirsiniz.

Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Düz renkli skinny pantolonlar tercih etmeniz her zaman daha doğru olacaktır. Büyük cepli ve kalça bölgesinde taş olan skinny pantolonlar kalça bölgenizin olduğundan daha büyük gözükmesine sebep olabilir. Bu sebeple her zaman küçük cepli ve taşsız modeller tercih etmelisiniz.

skinny pantolon'da renk seçimi

skinny pantolon’da renk seçimi

Skinny pantolonlarınız ile spor bir stil oluşturabilmek istiyorsanız kot skinny tercih edebilirsiniz. Şık bir kombin için ise her zaman düz ve tek renkli modelleri tercih etmelisiniz.

skinny modası

skinny modası

Ayakkabı seçimlerinizi ise topuklu ayakkabılardan yana yapabilirsiniz. Aynı zamanda klasik stiletto ya da spor ayakkabılarınız ile birlikte babet ayakkabı modellerinizi de bu pantolon modelleri ile birlikte giyebilirsiniz.