Kardeşlik duygularının ve aşkın acı veren çatışmasını içinizde yaşayacaksınız. Her zerrenize dokunacak ve iliklerinizi ısıtacak bambaşka bir hikaye. İlk satırlardan içinizi bir hüzün kaplayacak ve gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Her satırında aşkın ve hüznün acılarıyla kıvranacaksınız. Yüreğinizi ısıtacak olan bu hikayeye aşık olacaksınız. “Sil Baştan” o muazzam kurgusuyla okurlarını etkiliyor.

Chelsea Fine

İki erkek kardeş, üç lanet ve bir aşk üçgeni ile karşılaşacaksınız. Bu aşk üçgeni öyle inandırıcı yazılmış ki herkes inanıyor ve zaten inanmamakta elde değil. Bu aşk üçgeninden okurlarda acı çekiyor. Okurken heyecandan nefesinizi tutamayacaksınız. O kadar özgün bir şekilde ele alınıyor ki adeta aklınızı başınızdan alıyor. Chelsea Fine’nin kaleminden çıkan bu eseri baş ucunuzdan bırakamayacaksınız.

Romantizmin Doruklarına Sil Baştan’la Çıkın

Scarlet adındaki bir kahraman kitabın ana karakterini oluşturuyor. Scarlet bir uykusundan uyanır ve kaybolduğunun farkına da uyandığına varır. Aklı yerinde değildir. Aradan biraz zaman geçer ve tanıdık bir sese sahip olan Gabriel Archer’le tanışır. Bu tanışmadan sonra hayatında yepyeni bir sayfa açılır. Scarlet Gabriel’i tanıdıkça bir sır sakladığını fark eder ve yaşamı Gabriel’in kardeşi Tristan ile tanışınca daha da karmaşık bir hal alır.

Scarlet hayatında kendide cevaplayamadığı sorularla karşı karşıya kalır. Scarlet Gabriel’den hoşlanmasına rağmen neden Tristan’dan da etkileniyor? Gabriel neden bu kadar tanıdık geliyor? Gabriel ve Tristan neden Scarlet’i lanetli buluyor? tüm bu soruların cevabını kendiniz bulacaksınız. Scarlet’in geçmişiyle karşı karşıya kalacak ve etkileceksiniz. Chelsea Fine “Sil Baştan” isimli bu kitabıyla okurlarını ütopik bir dünyaya sürüklüyor.

Yazar: Chelsea Fine
Kitap: Sil Baştan
ISBN: 6053433934
Sayfa Sayısı: 352
Yayın Yılı: 2014

 

Tags: , ,