Alanında uzmanlaşmış ve oldukça deneyim kazanmış bir tıp doktoru… Bu doktor sizin tüm sorunlarınıza olumlu yaklaşarak iyileştirici çözümler aramaya çalışıyor. Tüm hastalıklardan ve kısa süren bazı rahatsız edici sorunlardan bu doktor tavsiyesinde kurtulma şansı yakalayacaksınız. Daha çok bilinçlendirmek ve sizi sağlığınıza kavuşturmak için çeşitli önerilerde bulunuluyor. Yaşam boyu size rehber olabilecek bu eser başucunuzdan bırakamayacaksınız. “Şifa Sende” ile yaşama daha sağlıklı gözlerle bakın…

Erhan Özer Şifa Sende

“Şifa Sende” iyileştirme çözümlerini ilaç, krem, iğne, ameliyat… gibi önerilerinden ziyade ruhun derinliklerinde ve bedenin ulaşılması güç noktalarında aramaya çalışıyor. Bir çeşit yoga yöntemi de diyebileceğiniz bu öneriler tamamen doğal ve yaşamın içinden olan zararsız şekilde gerçekleştirilmeye çalışılıyor.

İçinde bin bir çeşit öneriden ve şifalı bitkilerden bahsediliyor. Romatizmal hastalıklardan tutunda, kalp, karaciğer, dalak, böbrek, bel-boyun-göbek fıtıkları, bağırsak enfeksiyonları, adet sancıları, kadın hastalıkları, gribal enfeksiyonlar, kanser tedavisini kolaylaştıracak yöntemler gibi daha birçok hastalıkları içeriyor. Bunların yanında alerjik hastalıklar, enfeksiyon belirtileri, ateşli hastalıklar, bulaşıcı hastalıklar, çocuk hastalıkları, kırım kongo kanamalı hastalıklara da ulaşmak mümkün. Erhan Özer’in kaleminden çıkan bu mucizevi eseri şiddetle okumanızı tavsiye ederim.

Şifa Sende ile Sağlıklı Bir Yaşama Merhaba Deyin

Bu eserle bedeninizdeki iyileşme gücünü keşfederken bir yandan da sağlığınızı, kilonuzu ve hayatınızı daha iyi yönetme imkanı sağlayacaksınız. aynı zamanda yaşamınızı bir düzene koymaya yardımcı bu eser birçok yönden sistemli bir program sunuyor.

Her satırında sağlıklı yaşam üzerine öğütler veren Erhan Özer eserine kendi yaşamındaki bazı sahneleri de örnek üzerinden sunarak zenginleştiriyor.Vücudu hasta eden asıl etkenin asitlenme olduğunu bilmeyenler ilk defa bu eserde öğrenme imkanı buluyor.

Yazar: Erhan Özer
Kitap: Şifa Sende
ISBN: 9786050910438
Sayfa Sayısı: 266
Yayın Yılı: 2012

 

Etiketler: , ,