Terk edilmek kadar hangi sebep ile terk edildiğinizi bilmemek de oldukça can sıkıcı bir durumdur. İlişkiniz ani bir şekilde bitti ise sebebi aşağıdaki 5 neden olabilir.

  1. Dengesizlik

Bir saati diğer saati ile tutmayan biriyseniz ve sorunlarınızı paylaşmak yerine susarak somurtmayı tercih ediyorsanız kısa bir süre sonra ilişkiniz bu sebepten dolayı sona erebilir.

  1. Kaba Tavırlar

Erkeklerin yaptığı bu davranış biçimi genellikle en çok rastlanan ayrılık sebepleri arasındadır. İlişki başladıktan bir süre sonra samimiyet adı altında kaba davranışlar yapmak ve kız arkadaşa karşı kaba bir dil ile konuşmak karşınızdaki kişiyi sizden soğutabilecek bir davranıştır.

Sevgiliden Ayrılmanın 5 Nedeni

Sevgiliden Ayrılmanın 5 Nedeni

 

  1. Ego Sorunları

Egonuz çok yüksek ve hatalarınızı kabul etmeyen biriyseniz tartışmalarınız fazlasıyla şiddetli geçmeye başlayabilir. Her konuda karşınızdaki kişiye ahkam kesmek yerine karşılıklı fikir alışverişi yapmayı denemelisiniz.

  1. Yalan

İlişkilerin en tehlikeli konusu yalandır. Bir kez yalan söyledikten sonra artık karşınızdaki kişi size baktığı zaman her seferinde bu yalanı hatırlayacak ve bir süre sonra bu durumdan dolayı sizden ayrılacaktır.

  1. İşkolik Karakter

İşinizi bahane ederek partnerinize yeterli vakti ayırmıyorsanız bir süre sonra bu işinizden kazandığınız paranızı tek başınıza harcamak durumunda kalabilirsiniz.