Dünya çapında 2 kez en çekici kadın olarak seçilen Scarlett Johansson ilerleyen yaşına rağmen makyaj mucizesi ile kendini genç gösterebiliyor. Her daim balıketli olan bu kadın hem günlük yaşamında hem de özel günlerinde doğal bir tarza sahip. Sarışın olduğu için doğal tonlarda makyaj yapmayı her zaman tercih ediyor. Gerek doğallığı ile gerekse abartılı makyajlarıyla her zaman iddialı olmayı başarıyor.

Scarlett

Scarlett

Scarlett Johansson Makyajı Nasıl Yapılır?

Öncelikle ten rengine uygun tonu yakalamak için çaba gösteren Scarlett sarı ve buğday tonlarını karıştırıyor. Bu karışımını mutlaka fırça yardımıyla cildine uyguladığı için de her zaman doğal ve şık bir görüntüye sahip. Sizde öncelikle bu püf noktaya dikkat ederek güzel ve çekici bir yüz elde edebilirsiniz.

Scarlett Johansson Makyajı

Scarlett Johansson Makyajı

Krem bazlı ürünler tercih etmeniz her zaman sizin lehinize olacaktır. Kontur uygulamasını yanak ve şakaklardan başlayarak yapabilirsiniz. En sonda da aydınlatıcı kullanarak makyajınızı bitirmeniz daha doğal durmanızı sağlayarak abartıya kaçmanızı engelleyecektir. Göz makyajı için sizde Scarlett tarzını seçmek istiyorsanız kahve ve siyah tonlara ağırlık vermeye özen gösterin.