Yüksek tempolu, macera dolu olan “Saptırıcılar” aksiyon ve gerilim severleriyle buluşmayı bekliyor. Okurken sizlere 1984 ve Fahrenheit 451 klasiklerini hatırlatan bu kitap okurlarına günümüz küresel krizleri hakkında bilgiler veriyor. Okurken her sayfasında hayrete düşecek, gelişen olaylar hakkında bir tahminde bulunamayacaksınız ve kitap istediğiniz yönde bitmeyecek.

Saptırıcılar Thomas Mullen

“Saptırıcılar” ile Thomas Mullen neslinin en heyecan verici, hayal gücünü zorlayan yazarlar arasına giriyor. Okurken sizde bu duruma hak verecek yazarın bu başarısına kendi gözlerinizle şahit olacaksınız. Kitap Zed adındaki ajanı konu ediniyor. Zed sayesinde konuyu başka yönden de inceleme fırsatı yakalayacak ve size verilmek istenen mesajı anlayacaksınız.

Saptırıcılar ile Aksiyon Dolu Bir Dünya Sizleri Bekliyor

Zed isimli ajan dünyanın sorunlarının çözüldüğü, açlığın, savaşın, çaresizliğin sorun teşkil etmediği gelecek dönemlerden gönderiliyor. Sadece tek görevi var. O da geleceği korumak. Zed’in bu görevi bazıları için sorun oluşturacaktır. Gözden düşmüş olan CIA ajanı, Irak’ta şehit düşen asker kardeşinin yasını tutan genç avukatı ve daha bunun gibi birçok kişinin yaşamında sorun oluşturuyor.

Zed’ten tek yapılması istenilen geleceği korumaktır bu nedenle o ne pahasına olursa olsun hatta tarihteki tüm felaketleri, özellikle de büyük faciayı akışına bırakması gerekse bile sadece yapması gerekeni yapacaktır. Thomas Mullen keskin çizgileriyle, o büyük gücü ve muazzam güzelliği ile yine yaratıcı bir yapıt ortaya atmayı başarıyor. Orijinal ve oldukça eşsiz güzelikte ele alınan bu yapıt yazarın kendi zihninin ürünü olduğu her halinden belli oluyor. Kitap sadece Zed üzerine şekillenmekle kalmıyor tarihin doğasına değinerek onun üzerinde yerine getirmemiz gereken bazı sorumluluklarımıza da yer veriyor.

 

 

Tags: , ,