Sağlıklı bir vücuda ve sağlıklı bir nefese sahip olmak istiyorsanız mutlaka gerekli olan ihtiyaçları karşılamalısınız. Ancak bu sayede istediğiniz sağlığa kavuşabilirsiniz. Sağlık için yapılacak olan ve son günlerin oldukça revaçta bir sporu olan bisikletler artık hemen her sokakta karşınıza çıkabiliyor. Sağlıklı yaşam pedalları sayesinde daha rahat nefes almak ve farklı yerler görmek olanaklı.

Gürkan Genç

Kalp İçin de Sağlıklı Yaşam Pedalları

Bisiklet ile alakalı olarak ülkemizde birçok sporcu örneği ortaya çıktı. Ankara’dan bisiklet ile Japonya’ya kadar giden Gürkan Genç bunun en iyi örneği. Bunca yolu sadece bisiklet ile giden sporcumuz gençlere oldukça güzel bir örnek oldu. Bu sayede daha çok pedal dönmeye başladı. Çocukların oynamak istedikleri bir şeyden daha çok spor amaçlı olarak kullanılan bir alet halini alan bisikletler sayesinde daha sağlık dolu bir yaşam ortaya çıkarılabiliyor.

Birçok konuda sağlığa iyi gelen bisikletler kalp içinde oldukça olumlu sonuçlar ortaya koyuyor. Kalp ritmini koruyan ve düzenleyen sağlıklı yaşam pedalları ile artık bir adım öndesiniz.

 

Tags: ,