nicki-minaj-roberto-cavalli-koleksiyonu

Moda markalar sadece hazırladıkları koleksiyonlarla değil, hazırladıkları kampanyalar ile de dikkatleri üzerlerine çekmek istiyor. Bunun için en iyi yol, ilgi çekici yüzler bulmak. Roberto Cavalli’de böyle yaptı ve 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonu için Nicki Minaj’ı tercih etti. Poposuyla tanınan ünlü şarkıcıyı, reklam karelerinde kliplerinden daha farklı görebilirsiniz.

nicki-minaj-roberto-cavalli-reklam

Aslına bakarsanız Minaj’ı kliplerinden farklı ve biraz kapalı görmekte fayda var. Malum, dekolte konusunda çok abartılı bir kadın. Cavalli’nin kampanya için neden onu tercih ettiği bilinmez ama fotoğraflardaki şarkıcı gayet şık ve hoş görünüyor.

nicki-minaj-roberto-cavalli-elbise

İhtişamlı Aksesuarlar Göz Yormuyor

Aksesuarların ve kıyafetlerin son derece ilgi çekici olduğu Cavalli koleksiyonu, detaylarıyla ihtişamı sergiliyor. Koleksiyonun en takdir edilmesi gereken yanı, detayların iddialı olmasına rağmen göz yormuyor olması.

Genellikle çok detaylı kıyafet ve aksesuarlar bir arada kullanılmaz ancak; reklam karelerine bakıldığında inanılmaz şık bir kadın görebiliyorsunuz. Nicki Minaj, sınırları aşmayan seksiliği, şıklığı ve modern kadın çizgisiyle Roberto Cavalli kampanyasının hakkını vermiş.

 

Etiketler: , ,