Ev dekorasyonu bazılarımız için korkunç bir kabusa dönüşebilir. Araştırdıkça kafamız karışır ve kafamız karıştıkça işin içinden çıkamayız. Ama bazı şeyler vardır ki ev dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarıdır.

yatak dekoru

yatak dekoru

Hayat Kurtaran Dekorasyon Tüyoları

  • Pratik dekorasyon malzemeleri arasında listenin başında anahtarlık yer alıyor. Anahtarlık bir evin olmazsa olmazıdır. Saatlere anahtar aramaktan sizi kurtaran anahtarlık ya da anahtar dolapları aynı zamanda çok şık bir dekorasyon ürünü olabilir.
  • Çekmeceler ise ikinci sırada yer alıyor. Evinize aldığınız malzemelerin ya da mobilyaların bol çekmeceli olmasına özen gösterin. Ne kadar çok çekmece o kadar çok düzen demektir.
mutfak dekoru

mutfak dekoru

  • Evde düzeni sağlamanın ve dağınıklığı önlemenin bir diğer yolu da bol bol askılı dekorasyon malzemeleri kullanmaktan geçiyor. Özellikle çalışma odası ve mutfak gibi odalarda oldukça işe yarayan askılıklar evinizde düzeni sağlayan en önemli araçlardan bir tanesi.
  • Duvara monte edilen raflar da oldukça işinize yarayacaktır. Oldukça güzel ve dekoratif görüntüye sahip olan bu rafları kullanarak kendinize pratik bir depolama alanı oluşturabilirsiniz.