Gerçek deri ve %100 yerli malı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz çantalarımız suya ve dış etmenlere dayanaklı olarak üretilmiştir. Tarz sahibi beylerin evrak çantası şeklinde de kullanabilecekleri çantalarımız modern görünümleri ile göz dolduruyor. İşiniz için gereken tüm önemli evrakları korurken aynı zamanda geniş iç hacmi sayesinde başka materyalleri de kolaylıkla sığdırabileceğiniz çantalarımız farklı renk ve çeşitleri ile beğeninize sunulmuştur.

Polo Trend Evrak Çantasi

Kesinlikle suni deri kullanmadığımız çantalarımızı, siyahın asaletinin yanı sıra kahverenginin de zarif görüntüsünü kullanarak ortaya çıkıyoruz. Uygun fiyatlara sahip olan çantalarımıza ulaşmak oldukça kolay

Bir Çantadan Daha Fazlası!

Polo Trend Erkek Çanta

Takım elbise ve günlük kıyafetlerinizle de kolayca uyum sağlayabilen polo trend çanta üzerindeki zarif detaylar sayesinde farklı kıyafetlere uygun kombin yapmanızı sağlıyor.

Yılların verdiği deneyim ve müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak ürettiğimiz çantalarımızın üretiminde sağlığınız açısında sıkıntı yaşatacak hiçbir kimyasal maddeye yer verilmemiştir.

 

Tags: ,