Şömine  modelleri her geçen gün inanılmaz şekilde modelleniyor. Elbette ki klasik yaklaşımları sevenler fikirlerinde vazgeçmeyecektir; fakat spor dekorasyonları sevenler daha farklı modelleri tercih ediyor. Plazma şöminler, modern dekorasyonların en yeni ve en son örnekleri. Plazma şömineler tıpkı plazma tv’ler gibi duvarla bir bütün olabiliyor.

Plazma şömine modelleri diğer şöminelerin gördüğü bütün işlevleri görebilir. Açık ya da kapalı kullanım, triptonik sistem gibi bir çok özelliğe sahip olan Plazma şömineler çok birçok avantajı bir arada sunuyor. Verimli, konforlu, güvenli, temiz, sağlıklı, fonksiyonel ve pratik olan plazma şöminler hayata büyük bir keyif ve renk katabilir. Çıtırtı seslerini dinlemek ve alevlenen görsel şölenleri izlemek oldukça keyifli. Fan sistemleriyle sağlanan hava sirkülasyon ve çevre dostu olma özelliği de keşfedilmiş sevindirici avantajlar.

Duvar Tipi Plazma Şömine

Duvar Tipi Plazma Şömine

Sıralı alevler ya da gerçek ateş görünümü elde edilebilir. Aynı zaman da  ızgara yapılabilmesi ve ısınma sağlaması belki de en aranılan özellikler. Göze hitap edelimesinin yanı sıra çok kullanışlı. En çok ta temiz olması bir çok insanın hoşuna gidecek. Üstelik ev dekorasyonlarında fazla yer kaplamıyor olmaları da mekanda ferahlık yaratıyor. Plazma şömineler özellikle modern tarzda döşenmiş mekanlarda çok farklı bir tarz sunuyor.