Günlük hayatın stresinden kurtulmak, kafa dağıtmak, gülmek ve eğlenmek isteyenlerin severek izleyecekleri “Öyle Bir Akıl Ki” adlı tiyatro izleyicileri ile buluşuyor. Tamamen komedi olarak ele alınan bu orta oyun Ramazan ayına özel gösterimiyle izleyicilerini bekliyor.

Geçmişe dair anılarınızı tekrar canlandırmak, tarihi serüvene doğru bir yolculuğa çıkmak isteyenlerin severek izleyeceği bu oyun Türk Tiyatrosunun usta isimlerinde olan Münir Canar tarafından ele alınıyor. Ramazan ayı boyunca bahçede açık hava olarak izleme imkanı bulacağınız bu oyun sizleri güldürerek eğlendiriyor. “Öyle Bir Akıl Ki” adlı tiyatro oyunu Genel Sanat Yönetmenliği yapan genç yönetmen Emre Yurttakalın tarafından sahneleniyor.

Öyle Bir Akıl Ki Orta Oyun

“Öyle Bir Akıl Ki” Sizleri Kahkaha Tufanı ile Başbaşa Bırakıyor

Oyun son iki temsil tarihini de Ramazan ayında sunuyor. Kulis Sanat‘ın başarılı usta oyuncuları tarafından ele alınan oyun 21.07.2014 ve 23.07.2014 tarihlerinde son olarak sahneleniyor. Biletlerinizi mybilet ve Kulis Sanat’ın web sitesinden temin edebilirsiniz.

Müzikal bir kahkaha tufanı yaratacağınız bu orta oyununda bazı hayata dair çıkarımlarda da bulunabileceksiniz. İzlerken eğlenecek bazen de hüzünlü anlar yaşayacaksınız. Tiyatro da “bende yaşamıştım” diyebileceğiniz olaylar gelişecek fakat size geçmişinizi hatırlatacak olan bu oyunun genelinde eğlenme fırsatı yakalayacaksınız. Oyunun güzelliğini, etkilenme oranını oyuncuların başarısıyla da kıyaslayacaksınız çünkü bu usta oyuncular sizlerde büyük etki uyandırmak ve size bir şeyler verebilmek için uzun çalışmalar ve provalar sonucu karşınıza çıkıyor. 20,00 TL bir ücrette olan bu oyunu sadece Ramazan ayına özel 9,90 TL ile izleme imkanı bulabilirsiniz.

 

Tags: ,