Yaşam alanlarımız olan evlerimizde, en çok vakit televizyonun olduğu odada geçer. İşten eve geldiğimizde, önce banyo, sonra yatak odası ve sonucunda mutfak ile sona eren bir saatlik bir süre söz konusudur. Bu 1 saatten hemen soran, yatmaya kadar geçecek olan süre ise, oturma odasında geçer.

altın rengi oda dekorasyonu

Bu sürenin bu odada çok geçmesi, bazı detaylara da önem verilmesi gerektiğinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Işıklandırma sistemi, eşyaların bir düzende konulması ve buna göre bir düzenin koruması, bu odanın farklı bir havaya bürünmesine neden olacaktır. Aydınlatma ve eşya seçeneklerinde kullanacağınız renkler ile değişik bir havanın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Bu noktada devreye girecek olan altın rengi, odanızın başka bir düzleme geçmesine neden olacaktır. Koltuk takımlarında veya sehpa takımlarında tercih edeceğiniz bu renk, hem odayı ağır bir konuma taşıyacak, hem de sizleri de farklı bir atmosferin içine sokmuş olacaktır. Bu rengin büyüsü ve coşkusu, sizlere sirayet edecek ve sizlerde, dünyaya daha iyi bir gözle bakmış olacaksınız.

 

Etiketler: ,