Öteki Kadın

Son izlediğim filmlerden biri “Öteki Kadın”. Oyuncuları ve senaryosu ile beğeni toplayan film, eleştirmenlerden ve izleyicilerden iyi not aldı. Eğlenceli Amerikan filmlerinden biri gibi görünüyor fakat, filmin gerçekçi olduğunu söylemem gerek. Acı gerçekleri tatlı bir dille konu alan film, konusu kadar oyuncularıyla da çok konuşuluyor. Bir filmde Cameron Diaz var ise izlenir zaten ama filmi izlediğinizde başka bombalarda bulabilirsiniz.

Öteki Kadın Film Posteri

Filmin oyuncuları Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton, Nikolaj Coster, Nicki Minaj, Taylor Kinney, Don Johnson ve David Thornton. Bir film için harika bir kadro. Diaz için fazla yoruma gerek yok. Leslie Mann’e gelince; inanılmaz bir performans sergilemiş. Filmin en zor rolüne üstlenen güzel aktris, sempatikliği ile karakterin hakkını veriyor.

Taylor Kinney

Filmle ilgili bahsetmek istediğim üçüncü isim ise Taylor Kinney. Aslına bakarsanız oda yakışıklılığın hakkını veriyor. Televizyon dizilerinde oynayan ve modellik yapan Kinney, beyazperdenin yeni jönü olabilir. Bu filmin kadrosunda yer almak bile büyük başlangıç. İzleyicilerin hayli ilgisini çekti ve çok beğenildi.

Taylor Kinney’in bu şansı 2 yıllık sevgilisi Lady Gaga ile bir ilgisi var mıdır bilinmez ama Lady Gaga olmasaydı bile bir gün mutlaka beyaz perde de görünürdü. Ünlü şarkıcının klibinde oynamasıyla başlayan aşkın evliliğe gideceği söyleniyor. Evlenip evlenmemesi çokta önemli değil lakin, “Öteki Kadın” gibi bir filmde daha oynarsa, sinema dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri olabilir.

 

Tags: ,