Eviniz ister küçük ister büyük olsun, salonunuzun merkezinde bir orta sehpa olması her zaman işe yarar. Tabii ki bunlar salonunuzun metrekaresine, eşyalarınızın renk ve modellerine uygun bir formda olursa. Eğer büyük bir salona sahipseniz, neredeyse bir yemek masası kadar geniş olan ve her koltuğunuza ulaşarak işinizi kolaylaştıran orta sehpaları tercih etmeniz gayet yerinde olacaktır.

cam orta sehpa

cam orta sehpa

Günümüzün modern dekorasyonlu evlerinde genel olarak gördüğümüz orta sehpa modelleri, sert köşeli, raflı ya da çekmeceli tasarımlarıyla öne çıkıyor. Özellikle küçük bir eviniz varsa ve kumandaları, şarj aletlerini ya da yarım bıraktığınız kitap ve dergileri koyacak bir yer bulamıyorsanız, çekmeceli modeller tam da sizin için tasarlanmış demektir.

yuvarlak orta sehpa

yuvarlak orta sehpa

Cam Orta Sehpa

Mekânları olduğundan daha geniş ve ferah gösteren cam orta sehpalar, eğer çok sakar bir insan değilseniz rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model olacaktır. Fakat ahşap bir sehpaya göre çok daha fazla özen ve temiz bir kullanım gerektirdiği için, diğerlerine göre biraz daha sık şekilde temizlenme ihtiyacı duyar. Ayrıca dekoratif eşyaların sunumu için de ideal ürünlerdir.