Ev dekorasyonu enerjisinin yüksek olması evde geçirilen vaktin çok daha huzurlu ve keyifli olması için çok önemli bir detay. Dışarıdaki koşturmacanın tüm yorgunluğunu üzerimizden attığımız evlerimizde kullanılan dekorasyon malzemeleri özellikle son yıllarda çok daha büyük önem taşıyor.

dekoratif yastık

Tekstil dekorasyonunun geliştiği son yıllarda ise rengarenk ve cıvıl cıvıl desenleriyle yastık ve minderler ön plana çıkıyor.

Kırlentler, Minderler ve Yastıklarla Yaza Merhaba

Dekoratif yastık modelleri ile harika bir oda tasarımı yaratabilirsiniz. Eğer Country bir ev tarzına sahipseniz cıvıl cıvıl çiçek desenleri, koton ve keten kumaşlarıyla süslenmiş yastık modellerini tercihe edebilirsiniz.

Klasik bir oturma grubu ve ev dekorasyonuna sahipseniz, daha soft tasarımlarda ve daha yumuşak renk tonlarında saten, kadife ve ipek kumaştan yapılmış yastıklarla kanepelerinizi süsleyebilirsiniz.

yastık dekorasyonu

yastık dekorasyonu

Özellikle bu yıl kedi ve kuş figürlerinin moda olduğu bir yıl. Cıvıl cıvıl rengarenk kuş desenleriyle odalarınızda harika bir pozitif hava estirebilirsiniz. Birkaç tane kılıf satın alarak bu yastıkları değişik değişik kullanabilir ve farklı tarzlarda dekoratif ürünlere sahip olabilirsiniz.