Bazen mutluluk size gelmez, sizin ona gelmesini bekler. Hazıra konmanızı istemez çünkü. Dener sizi ve gerçekten mutluluğu isteyip istemediğinizi ölçer. Mutlu olmak isteyen insan her şartta mutlu olabilir. En küçük şeylerle bile mutluluğu yakalayabilir. Her insan biliyordur çünkü kendini mutlu edecek şeyleri. Mutlu olmanız için illa milyon dolarlarınızın olmasına gerek yok. Mutlu olmanız için milyon tane sebep var.

Mutluluk Sizin Elinizde

Mutluluğu kendi zevklerinize göre arayın. Her hafta yaşadığınız şehirde sevdiğiniz bir yere gidin. Gezmek parayla değildir. Gezin, tozun, temiz hava alın. Çevrenizdeki insanlara güzel davranın ve karşılık olarak güzel şeyler alın. Her hafta bir gün evde sevdiğiniz bir yemeği kendiniz yapmayı deneyin.

Mutluluğunuzu Kendiniz İnşa Edin

Mutluluğunuzu Kendiniz İnşa Edin

Yeni deneyimler sizi mutluluğa sürükleyebilir. Sevinçlerinizi ertelemeyin. En basitinden tuttuğunuz takım kazandığında bile doyasıya sevinin. Gözünüzün önünde hep güzel şeyler bulundurun. Evinizi de zevkinize göre dekore edin. Bir insanı direkt yargılamayın. Önce onun bakış açısından olaya bakın. Bunlar hem sizi geliştirecek hem de mutlu olmanızı sağlayacaktır. Mutluluğu yakalamak sizin elinizdedir.