Mutlu bir ilişki bütün hayatınızı olumlu yönde etkileyecek güce sahiptir. Hayatınızda doğru insanın olması ve birbirinizi anlamanız durumunda daha pozitif ve başarılı bir hayat yaşayabilirsiniz. İşte ilişkinizin sağlıklı olduğunu belirten 5 durum.

  1. Morali Bozuk Olduğu Zaman Destek Olursunuz

Sevgilinizin morali bozuk olduğu zaman sizden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmeden onun moralinin neden bozuk olduğunu düşünür ve destek olmak istersiniz.

moral bozukluğu

moral bozukluğu

  1. Sevdiği Her Şeyi Sevmek Zorunda Olmazsınız

Hoşunuza gitmeyen bir şeyi sırf o mutlu olsun ve hakkınızda iyi düşünsün diye seviyormuş gibi davranmak zorunda kalmazsınız.

sevgi

sevgi

  1. Sürekli Birlikte Vakit Geçirmezsiniz

Ara sıra ilişki içinde yalnız kalır ve birbirinizden fiziksel olarak uzaklaşırsınız. Bütün gün onunla konuşmak yerine arkadaşlarınıza ve kendinize zaman ayırabilirsiniz. Bu durum ilişkinizin kötüye gittiğinin göstergesi değildir.

birlikte zaman geçirmek
  1. Sessiz Kalabilirsiniz

Karşınızdaki insan ile sessiz kalarak da iletişim kurabilirsiniz. Hiçbir şey konuşmadan geçirdiğiniz zamanlar en özel zamanlarınız olur.

sessiz kalmak

sessiz kalmak

  1. Hatalarınızı Kabul Edersiniz

Her ilişkide aynı sorunlar ve hatalar yapılır. Hataların yapılıyor olması o ilişkinin sonunun geldiğinin göstergesi değildir. Karşılıklı olarak hatalar kabul ediliyor ise anlaşıyorsunuz demektir.

hataarı kabullenmek

hataları kabullenmek