Bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. Şurada çok az bir zaman kaldı. Bu geçecek olan zamanın sonucunda, 2015’ e merhaba diyecek ve 2014’i uğurlamış olacağız. Yeni yıla girerken, yenilikçi fikirlerin etkisi de bizlere sirayet edecek ve daha farklı düşünceler ile dekorasyon dünyasında da önemli değişimler ortaya çıkacaktır.

mor renk mutfak dekorasyonlari

Bu noktada, en büyük değişimler renklerde kendisini gösterecektir. Özellikle mutfaklarda 2015 renkleri, mutfaklarınızın ayrı bir konuma gelmesine neden olacaktır. Beyaz ve yeşilin ağırlıkta olduğu renkler, yeni dönem mutfakların havasını yansıtacak renkler olacaktır. Bu renklerin yaratmış olduğu sinerji ile daha mutlu anları yaşayacağınız mutfaklara sahip olacaksınız.

yesil renk mutfak dekorasyonlari

Sadece beyaz veya yeşil değil, mor renkte sizlere asaleti simgeleyecek ve mutfağınızın da havasının değişmesine neden olacaktır. Bu nedenlerin neticesinde, sizde kendinizi yeni yılın sizlere katacağı yeniliklere bırakın. Bu yeniliklerle, sizlerde yenilenecek ve daha farklı bir duruma gelmiş olacaksınız. Bu değişimleri mutfaklarınıza uygulayın ve 2015’e hazır bir şekilde giriş yapın. Bu girişiniz ve coşkunuz, senenin tümüne yayılacaktır.

 

 

Tags: ,