Momiji Dolls ismini ilk duyduğumda ne olduğunu bilemedim. Momiji bebek nedir ilk sorum oldu ve ardından ikinci sorum momiji bebek nerede satılır =) sonra küçük bir araştırma sonrasında nedir, ne değildir, nerede satılır, ne amaca hizmet eder vb herşeye ulaştım, sonuçta Google sağolsun bu konularda oldukça yardımcı.

Şimdi fazla uzaklaşmadan hemen geri dönelim konumuza yurtdışında Momiji Dolls Türkiye’de ise kutlama bebekleri olarak bilinen bu sevimli hediyelikler özellikle özel günlerde kız arkadaşlarınıza alacağınız en güzel hediyelerden biri (hadi tuyonun kralını kaptiniz) Buradaki amaç ise su, bu küçük, minik sevimli bebeklerin alt kısımlarına yerleştirilen süpriz kartlar ile o kişiye hem hediyenizi sunuyor hemde onun hakkında düşüncenizi küçük bir notla kendisine gösterebiliyorsunuz.

Momiji Dolls Kutlama Bebek Modelleri

Momiji Dolls Kutlama Bebek Modelleri

Hemen her kutlama için bir momiji bebek mevcut. Birthday Girl (Doğumgünü Kızı), Lucky (Şanslı), Sister (Kız Kardeş), Best Friends (En İyi Arkadaş), Party Girl (Parti Kızı), Little Star (Küçük Yıldız), Love (Aşk) başlıca bebekler.

Şimdi gelelim bu Momiji Kutlama Bebeklerinin nerede satıldığına. Momiji Dolls resmi web sitesi “lovemomiji.com” bu adres ve satış sitede mevcut. Türkiye’de nereden alırım diyorsanız Beymen satın alabileceğiniz ilk mağaza. Beymen harici Google da Momiji yazdığınızda bir çok websitesi çıkacak, ben hiçbirinden alışveriş yapmadığım için su iyi yada kötü diye bir tavsiyede bulunamiyorum.

Momiji Dolls Kutlama Bebeği Mesaj Yazma

Bu yaziyi yayinlayali neredeyse 5 sene olmus ve Momiji bebekleri hala bir kesim tarafindan sevilmeye, kolleksiyon seklinde biriktirilmeye devam ediyor. Blog icerisinde gecmis yazilari okurken ilk yazilardan biri olan Momiji Kutlama Bebekleri yazisi icinde biraz ekleme yapmak geldi icimden :) Sevdiklerinize ne alacaginiz kesmekesi yasadiginiz donemlere girdiyseniz bu minik, sevimli bebekler yardiminiza kosabilir. Ama erkek arkadas icin alinacak bir kucuk hediye ihtiyaci var ise bu bebisleri almadan bir kez daha dusunmekte fayda var sanirim :)

En Yeni Momiji Bebek Modelleri

momiji-dolls-modelleri

en-yeni-momiji-bebek-cesitleri

momiji-bebek-modelleri

 

sevimli-momiji-bebek-fotograflari

momiji-bebek-fotograflari

momiji-bebek-model-resimleri

son guncelleme: 3 agustos 2017