Dekorasyon günümüzde önemli bir yere sahip olmayı başaran unsurlardan birisi haline geldi. Geçmiş yıllarda dekoratif objelerin pek önemi yoktu. Hâlbuki kullanılan eşyaların bir anlamı ve kullanma şekli mevcuttur. Yanlış kullanımlarla evinizi daraltabilir, kasvetli, bir havaya bürünmesine neden olabilirsiniz. Doğru bilinen yanlışları yapmamak için dekorasyon hakkında bilmeniz gereken önemli maddelere mutlaka göz atın!

dekorasyon

dekorasyon

Kalıplı Eşyalar Kullanmaktan Vazgeçin

Yeni dönemde ev fiyatları oldukça pahalı. Gayrimenkul piyasasının önemli bir bölümünü oluşturan taşınmaz; yeri, mevkii, işçiliği ve büyüklüğü olarak birkaç bölümde fiyatlarının belirlenmesinde etken rol oynuyor. Küçük ve kullanışlı dairler piyasanın kızışmasına ve rağbette bu doğrultuda artış göstermeye başlamasında etken. Küçük evlerin dekore edilmesi de önem kazandı. Zaten küçük olan dairelerin kalıplı ve gereksiz büyüklükte olan eşyalar tarafından işgal edilmesi önlenmelidir.

yenileme

yenileme

Ergonomik yapılarıyla meşhur olan mobilyaları kullanmanız, evinizin daralmasını büyük ölçüde önleyebilir. Kullandıktan sonra kapanan yemek masası, orta sehpası gibi görüntü açısından kalabalık yapmayan masaları kullanabilirsiniz. Böylelikle evinizin daha geniş ve kullanışlı olmasını sağlayarak güzel ortamlar elde edebilirsiniz.