mikro görünmez saç kaynak

Mikro görünmez kaynak uygulamaları özel teknik ve yapıştırıcı malzemeler ile uygulanan ve saçlarınızda herhangi bir şekilde fark edilmeyen saç kaynak teknikleri arasındadır. Ufak saç tutamları ile uygulanan mikro görünmez kaynak uygulaması son derece hafif ve kullanışlı bir saç uzatma yöntemidir. Mikro görünmez kaynak uygulaması aynı zamanda saçlarınızın dolgunlaşmasını da sağlar.

Kendine özel tekniği ve yapıştırıcısı sayesinde en kısa saçlara dahi uygulanabilen mikro görünmez kaynaklar, diğer saç kaynak yöntemleri ile karşılaştırıldığı zaman konforlu kullanımı ve güvenilir olması ile ön plana çıkar. Saçlarınıza eklenen özel saç tutamlarının aşırı ince ve hafif olması gün içerisinde daha rahat hareket edebilmenizi sağlar.

Mikro görünmez saç kaynağının kullanım süresi saçlarınızın uzama hızına ve saçınızın yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak mikro görünmez saç kaynakları doğru ve güvenilir şekilde uygulandığı zaman uzun bir kullanım süresine sahiptir.

Mikro Görünmez Kaynakların Diğer Saç Kaynaklara Göre Avantajları Nelerdir?

Saç kaynak işleminde uygulanacak olan saç tutamları 0.5 gram ile 0.6 gram arasında değişir. Oldukça ince olan bu saç tutamları kendi saçlarınız ile homojen bir şekilde bütünleşebilecek özelliklere sahiptir. Bu sebeple, tamamen doğal görünüme sahip saçlar elde edersiniz.

Mikro saç kaynak uygulamalarında kullanılan şeffaf yapıştırıcılar ek yerleri ile gerçek saçlarınız arasındaki renk dengesinin oluşmasını sağlar. Saçlarınıza dışarıdan bakıldığı zaman herhangi bir işlem uygulandığı asla fark edilmez.

Mikro Görünmez Kaynak Sonrası Özel Bakım Gerekli mi?

Mikro görünmez kaynak işleminden sonra özel bir bakım yaptırmanıza gerek yoktur. Boyama, renk açma, balyaj ve ombre gibi bütün işlemler kaynak işlemi sonrası uygulanabilir. Ayrıca düzleştirici, fön ve maşa gibi ürünleri kullanarak saçlarınızı da şekillendirebilirsiniz.

Saçlarınıza mikro görünmez kaynak uygulattıktan sonra geniş bir fırça kullanarak dip kısımlardan rahat bir şekilde fırçalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşlem uygulandıktan sonra spor aktivitelerine katılabilir, denize girebilir, sauna ve solaryum gibi ortamlarda da rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Saçlarınızın daha dolgun, uzun ve hacimli gözükmesini istiyorsanız mikro saç kaynağı konusunda profesyonel bir hizmet alabileceğiniz Atrium Paris Kuaför’ün resmi sitesi olan http://www.atriumpariskuafor.com/mikro-sac-kaynak/ adresini ziyaret edebilirsiniz.