Zayıflama olgusu direkt olarak bedene bağlı bir uygulama olsa da, hükmedilmesi gereken organ şüphesiz beyin olmuştur. Açlık hissi uyandıran karın bölgesi açlık hissini beyne göndererek istekte bulunmakta, bu istekleri hipnoz uygulayarak bekleten beyin ise bu yöntemle vücudun zayıf kalabilmesini sağlamaktadır.

 Hipnoz Yönetimi İle Zayıflama

Hipnoz Yönetimi İle Zayıflama

Bu nedenle estetik bir bedene sahip olmak için diyet uygulayan bireylerin tercihi hipnoz diyet uygulaması olmuştur. Diyet listelerine uymayan insanlar için son derece akılcı bir çözüm olan bu zayıflama programı, acısız ve sağlıklı bir zayıflama imkânı sunmakta. Hipnoz yöntemi ile zayıflama yöntemi seans olarak yaklaşık 6 veya 8 seans olarak sürmektedir.

Günümüzde diyet yapan insanlar uyguladıkları diyet programlarında egzersiz yapmak zorunda kalmaktadırlar bu durumda psikolojik olarak zaten bitik olan insana büyük bir sorun teşkil etmektedir, ancak hipnoz yöntemi ile zayıflama daha makul olarak göze çarpmakta ve tercih edilmektedir. Rejim yaparak diyet uygulaması yapmak insanların fiziksel ve psikolojik olarak dengesini alt üst etmektedir, bu nedenle genel tercih hipnoz uygulaması ile yapılan zayıflama olmuştur.

 

Etiketler: , ,