Dilediğiniz kadar diyet yaparsanız yapın bazen dilediğiniz vücuda kavuşmanız her zaman mümkün olmamaktadır. Bölgesel yağlanmalar veya vücudun alt-üst bölgesindeki anormal farklılıklar vücudun yapısını bozarak olması gerekenden farklı bir görünüm ortaya çıkar. Bu da sizi olumsuz yönde etkileyecektir.

liposuction tedavisi

Uyguladığınız diyetler etkili olmuyorsa ve kısa dönemde kilo vermeniz gerekiyorsa eğer liposuction uygulamasına sizler de başvurabilirsiniz. Bu konuda aklınıza takılanları alanında uzman bir kişiyle görüşerek aldığınız cevaplara göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Liposuction uygulamasının kalıcı olmadığını etrafınızdan duyabilirsiniz. Bu bilgi kulaktan dolma bilgilerden biridir. Çünkü bu uygulamada asıl olan yapılan bölgedeki hücrelerin kalıcı olarak yok edilmesi işlemidir. Bu yüzden de liposuction uygulamasından sonra yediklerinize dikkat ederseniz eğer uygulamanın devamlılığını sağlamış olacaksınız.

yağ aldırma

Eğer cildinizde sarkmalar ve fazla kilolardan şikayet ediyorsanız liposuction tedavisi tek başına yeterli olmayacaktır. Liposuction uygulamasına ek olarak sarkan bölgelerin derisinin toparlanması için bir de ameliyat gerekmektedir.

Liposuction tedavisi ve uygulaması tam olarak nedir?

Liposuction halk arasında genellikle yağ aldırma işlemi olarak bilinir. Bu uygulamadaki asıl olay yağlanmış bölgelerdeki aşırı hücre sayısını kalıcı olarak yok ederek o bölgedeki hücre sayısını normale en yakın hale getirmektir.

 

 

Etiketler: , ,