Cocukken astronot olmayı hiç düşündünüz mü? Sanırım bir çok erkek çocuğu büyüyünce ne olacaksın dendiğinde, astronot  olacam demiştir. Büyüdük ve doğal olarak astronot olamadık =) ama şimdi birazda olsa bu duyguyu yasamamiza imkan var, hemde eğlenceli yoldan.

Şimdi tanıtacağım Uzay Kaskı özellikle partilerde ben buradayım diyecek cinsten bir kostüm aksesuarı olacak. Hangi renk seçenekleri olduğuyla başlayalım. Şimdilik mevcutta floresan sarı, fosforlu yeşil, ve floresan turuncu olarak 3 renk var.

LED Uzay Kaskı

LED Uzay Kaskı

Bir partiye gittiniz kafanızda kask peki ya konuşmanız yada birşeyler içmek/yemek isterseniz ne olacak? Cevap basit, kaskınızın cam bölmesini açın ister konuşun, ister yiyin, isterseniz için.

Akrilikten üretilmiş olan bu ledli uzay kaskının omuz ve boyun kısımlarına temas eden kısmı yumuşak ve dayanaklı bir malzeme ile kaplı.

Kaskın icerinsinde yer alan LED ışınlar 16 farklı şekilde yanabilmekte. 12 Voltluk pil ile çalışan LED’ler uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor.

Kaskın imalatı ise iyi bir süreç, eğer uzay kaski sipariş verirseniz 4 ile 6 hafta içinde tamamlanıyor. Ve son olarak gelelim bu eğlenceli uzay kaski nin fiyatına. LED Uzay Kaskı 182 Dolar’a satılıyor.

Belki çok gereksiz, belkide çok eğlenceli. Herkese göre değişiklik gösterecek birşey. Ben üzerime düşeni yaptım ve tanıttım =) sizde yorumlarınızla düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.