Bir selfie akımıdır gidiyor. Modası ne zaman geçer bilinmez fakat hayatımıza bu deyim iyice yerleşti. Moda dünyasındaki reklam kampanyalarında bile karşımıza çıkan selfie fotoğraflar hayli ilgi çekiyor. Akıma ayak uyduranlar arasında ünlü Japon kozmetik markası Shiseido’da var. Yeni yıl kampanyası için Shiseido, Lady Gaga’nın selfie fotoğraflarını kullandı.

Lady Gaga Selfie

Ünlü markanın yeni koleksiyonu Lady Gaga’nın 50 selfie fotoğrafından oluşuyor. Fotoğrafların 46 tanesi Japon dergilerinde yayınlandı bile. Yayınlanmayan dört fotoğraf önümüzdeki günlerde farklı platformlarda karşımıza çıkacak. Shiseido koleksiyonu yeni yıl makyaj trendlerini ortaya koyarken diğer yandan da ünlü şarkıcının fotoğraf yeteneğini de sergilemiş olacak.

Lady Gaga Shiseido

Shiseido Doğru Bir Tercih Yaptı mı?

Reklam karelerine bakıldığında şaşırtmayan ama ilgi çeken makyajlar görüyoruz. Yüz Lady Gaga’nın olunca açıkçası şaşırtmıyor. Ünlü şarkıcı her makyaj tekniğini hatta olabildiğince abartıyı kaldırabilen bir karaktere sahip. Bu yüzden Shiseido reklam yüzü için doğru bir tercih yapmış diyebiliriz. Birde fotoğraflar selfie olunca reklam kampanyası daha da ilgi çekici bir hale gelmiş. Kısacası ünlü kozmetik markası yeni yılda da gözde markalar arasında yer alacak.

 

Etiketler: , , ,