Kurumsal Kimlik Tasarımı

Amblem ve Logo: Kurumsal kimlik için yapılan en önemli çalışma amblem ve logo tasarımıdır. Grafik tasarımlarla oluşturulan amblem ve logolar, kurumun markalaşma adına attığı ilk adım olabilir. amblem ve logo, kurumsal kimlik tasarım fiyatlarının belirlenmesinde büyük oranda etkilidir.

Kırtasiye Malzemeleri: Antetli kağıt tasarımı, zarf tasarımı, kartvizit tasarımı, dosya tasarımı, bloknot tasarımı, fatura, irsaliye ve makbuz gibi muhasebe dökümanları gibi kurum için gerekli olan bütün kırtasiye malzemeleri, kurumun kimliğini yansıtır şekilde tasarlanır. İstenilen kırtasiye malzemelerinin türü ve sayısı, kurumsal kimlik tasarım maliyetinde etkili olur.

Kurumsal Kimlik Fiyat

İmaj: Kurumların aktifliğini sürdürdüğü bina, araç, çalışan ve yayınlarda kimlik tasarımının bir parçası olabilir. Kurumsal kimliği görselliğe döken tasarımlar, binalarda cephe ve araçlarda da araç kaplama ya da giydirme olarak uygulanır. Kurum çalışanlarına ait giysiler ve kurum içi dekorasyonda kurumun kimliği doğrultusunda tasarlanabilir. Kurumsal kimliği göz önünde tutmak için yapılan her çalışma, kurumsal kimlik tasarım fiyatlarının belirlenmesinde ciddi bir payı vardır.

Yayın ve Reklam: Kurumun ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermek ya da tanıtmak için broşür, katalog, gazete, dergi ve web sitesi gibi araçların kullanılması, kurumun başarısını arttırır. Kurumun kimliğinin eksiksiz oluşturulmasını sağlar. Yayın araçlarının her birinin hem bilgilendirme hem de kurumun reklamını yapma özelliği vardır. Kurumsal kimlik için yapılan yayın ve reklamlar kurumsal kimlik tasarım maliyeti içinde yer alır.