Küçük mutfaklara sahip olduğunuz keyifli bir şekilde vakit geçirebileceğiniz yemek köşelerine sahip olmayacağınız anlamına gelmiyor. Mutfaklarınız her ne kadar küçük olursa olsun daha işlevsel yemek alanlarını sizler de yemek takımı modellerini uygun şekilde kullanarak yaratabilirsiniz. Mekanlarınızın ölçülerine uygun olan mobilyaları kullanarak hoş bir mutfak dekorasyonu elde etmek istiyorsanız ilk olarak duvara monte edilebilen ince ayaklı bir sedir kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sedirinizi ufak yuvarlak bir masa ile kombinleyerek mekanınızın görüntüsünü ufaltmadan geniş ve ferah bir mekan yaratabilirsiniz.

mutfakta kara tahta

mutfakta kara tahta

Ufak boyutlara sahip olan kare ahşap masalar ile mutfaklarınızı daha işlevsel bir hale getirebilir ve yemek köşelerinizi yaratmaya başlayabilirsiniz. Duvara yaslayabileceğiniz bir masayı açık renkli klasik sandalyeler ile birlikte kullanarak modern bir dekorasyon stili elde edebilirsiniz.

Country Tarzı Masalar ve Kara Tahta

Duvarlarınızda ise raflar kullanarak mutfak aksesuarları olarak kullandığınız eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Böylelikle mutfağınızı kalabalık görünümünden kurtarmış olursunuz ve fazlalık eşyalarınız yer kaplamamış olur. Beyaz country tarzı masaları renkli sandalye ve tabureler ile birlikte kullanarak da küçük mekanlarınızda yemek bölümleri elde edebilirsiniz. Mavi ve pembe renklerde sandalyeleri bu tür stiller için sizlere tavsiye ediyoruz. Masanın yanına koyabileceğiniz bir kara tahta sayesinde de duvarlarınızı daha eğlenceli ve estetik bir hale getirebilirsiniz. Bu tür tahtalara günün menüsü, özel mesajlar ve notlar da alabilirsiniz.