Kova burcu insanlarının genel özellikleri arasında özgürlüklerine düşkün olmaları, değişimi sevmeleri, yaratıcı olmaları ve zeki olmaları yer alır. Dışardan bakıldığı zaman kova burcu insanları biraz kendilerini beğenmiş gibi gözükseler dahi aslında samimi oldukları kişilere karşı pek bu tür davranışlar sergilemezler.

kova burcu

Yenilikçisiniz

Kendinizi ve hayatı olduğu gibi kabul etmek yerine sürekli bir şeyleri değiştirmek ve daha iyi hale getirmenin peşindesiniz. Orjinal fikirleriniz ile insanların daima saygı duyduğu bir kişisiniz.

Asilik

Biraz başınıza buyruk ve asilik eden yapıya sahipsiniz. Tek başınıza kararlar almaktan ve doğru yanlış demeden kararlarınızı savunmayı seviyorsunuz.

Araştırmayı Seviyorsunuz

Arkadaş ortamında grup halinde hep birlikte bir film izlenirken herkes filme odaklanmış durumdayken siz muhtemelen filmin yönetmenini, tanımadığınız oyuncuların isimlerini, filmin çıkış tarihi gibi bilgileri merak ediyorsunuz. Kova burcu insanlarının bu yüzden bilgi haznesi fazlasıyla geniştir.

Fazla Konuşuyorsunuz

Hep iyi yönlerinizden bahsedilecek değil. Her burcun insanına ait birtakım olumlu olumsuz özellikler bulunur. Sizin olumsuz özelliğiniz ise genelde çok fazla konuşmanız oluyor.

Ukalalık

Ukala tavırlarınız da ilk başlarda kötü bir huyunuz gibi gözükse dahi sizin ukalalığınız aslında bilgili olmanızdan kaynaklanıyor. Bu yüzden çevrenizdeki insanlar ukala hareketlerinize katlanabiliyorlar.

 

Tags: ,