Bazı zamanlarda kadınlar, dolapta giyecek bir şey bulamadıkların yakınır ve saatlerce ayna karşısından ayrılamazlar. Çoğu zaman da bu süreç, hüsranla sonuçlanır ve giyilen ilk kombin tercih edilerek dışarıya öyle çıkılır. Fakat çoğu kişinin gardırobunda kolayca bulabileceği anahtar parçalarla da günü kurtarmak ve gönül rahatlığıyla dışarıya çıkmak mümkün. İşte stil kurtaran parçalar…

kombinleri kurtaran parçalar

Tek Bir Parçayla Şık Görünmek Mümkün

Çizgili tişörtler gardırobun hayat kurtaran parçalarından biridir. Yalnızca bir Jean ile kombinlenip ister spor, ister şık bir tarz yaratılarak güne hazır olunabilir. Eğer günlük yerine daha şık bir kombin tercih ediliyorsa, çizgili tişört ve Jean kombininin altına siyah topuklu ayakkabılar giyilebilir.

şık olmak

Denim parçalar, tüm kombinlerin kurtarıcısıdır. Özellikle denim gömlekler ile kolayca şık ve güne hazır bir kombin oluşturulabilir. Ayrıca üst üste denim modası henüz geçmiş değil. Bu yüzden denim gömlekler ve alt gruplar ile şık bir kombin ortaya çıkarılabilir.

Birçok insanın gardırobunda, siyah basic parçalar bulunsa da aslında beyaz renk de kombinlerin kurtarıcıdır. Açık renk olmaları birçok renk ile kolayca kombinlenebilmesini sağlar. Bu yüzden her gardıropta, en azından bir parça beyaz tişört veya gömlek olmalıdır.