Kadınlar için doğru kombin her zaman önemlidir. Çünkü giyim hayat kurtarır. Güzel ve uyumlu giyinen bir kadın için her şey daha iyi gelişir. Daha çok dikkat çeker ve ortamların aranan yüzü olur.

kombin

kombin

Rekabete girdiği kadınları da ardında bırakır. Eğer sizde onlardansanız bir şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Giyim konusunda her zaman önemli olan pahalı kıyafetler değildir. Bazen giyimin asıl sırrı uyumdur. Eğer uyumlu giyinirseniz siz zaten kazanırsınız.

renk uyumu

renk uyumu

Bundan dolayı alışverişlerinizde pahalı ve gösterişli kıyafetlerdense birbirine kombinleyebileceğiniz şık ve havalı parçalara odaklanın. Tabii bunu yaparken modayı da kaçırmayın. Çünkü moda sizin yol arkadaşınızdır.

Uyum Önemli

Giyim alanının her birinde uyumdur asıl olan kavram. Uyumlu kıyafetler ile her zaman fark yaratır, sevilir, beğenilirsiniz.

uyumlu elbiseler

uyumlu elbiseler

Siz her ne kadar gösterişli, kaliteli kıyafetler alsanız da onları doğru kombinleyemedikten sonra kıyafetlerin güzel olması hiçbir şeye yaramaz. Renklerin uyumuna iyice dikkat edin. Uyumlu renkler giyimin altın kuralıdır. Çok cırtlak renkler tercih etmeyin ama eğer uydurabiliyorsanız olabilir.