Sıcak günlerin geride kalması ile soğuk havalar iyiden iyiye hissedilmeye başlandı. Soğuklardan kendini korumak ve yeni sezona trend bot modelleri ile girmek isteyen bayanların ihtiyaçlarına cevap veren bot koleksiyonları raflardaki yerini aldı. Bayan kışlık modellerin arasında yer alan topuklu botlar bayanların en çok ilgisini çekenlerdendir.

Kışlık Bayan Bot Modelleri

Topuklu botların fenomen olduğu bu kış sezonunda bayanlar daha feminen tarzları ile sokak modasında kendilerine özgün bir moda oluşturacaklar. Son birkaç sezonun en çok giyilen giysilerinden olan taytlar ile mükemmel bir uyum sağlayan topuklu botlarınız ile şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bot Rengini İyi Seçin!

Kışlık botunuzu seçerken gardrobunuzu göz önünde bulundurmalı ve buna uygun olarak renk seçiminde bulunmalısınız. Gardrobunuzun renklerine uygun bir renk seçiminde zorlandığınız takdirde her kıyafetinize uyum sağlayacak olan bordo, kahve ve siyah renkte bir seçim yapabilirsiniz. Sizi hem şık hem de daha seksi gösterecek olan topuklu botlarınız tüm kış boyunca ayaklarınızdan çıkmayacak. Bot seçimi yaparken dikkat edilecek bir diğer nokta ise kısa boylu bayanların uzun bot modellerini tercih etmemesidir. Aksi takdirde bu durum bacak boyunun daha kısa görünmesine neden olacaktır.

 

 

Etiketler: ,