Teknolojinin müdavimi olduğumuz günümüzde akıllı telefon ve tabletler elimizden düşmüyor. Amaçlarını aşan bu teknolojik aletler o kadar donanımlı ki zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz. Özellikle gün geçtikçe çeşitlenen uygulamalar gerçek hayatın vazgeçilmezi oldu.

kim-kardashian

Mobil uygulamalar ve oyunlara ünlülerde ilham veriyor. Mobil uygulama ve oyun firması Glu, IOS için geliştirdiği oyun için Kim Kardashian’ı seçmişti. Mobilde ve AppleStore’da en çok oynanan oyunlar arasına giren Kim Kardashian, çıktığı ilk günden bu yana milyonlarca dolar gelir getirdi. Oyunun bilindik ama eğlenceli senaryosu ve ücretsiz bir uygulama olması giderek popülerleşmesini sağladı.

kim-kardashian-mobil-oyun

Kim Kardashian Yeniden Yıldız Olmanın Peşinde

Oyunun kahramanı Kim Kardashian ancak, oyunun amacı ünlü yıldızın yeniden yıldız olmasını sağlamak. Basamakları birer birer tırmanacak olan kahramanla ne kadar kısa sürede ünlü olabileceğinizi keşfediyorsunuz. Hollywood mekanlarını gezerek iş arayan karakter, ünlenmek için sürekli bir çaba içerisinde. Bu beceri oyuncuya kalıyor. Oyun ücretsiz ama kıyafet, saç tasarımları ve aksesuarlar gibi ekstra isteğe bağlı ihtiyaçları ücretli olarak alabiliyorsunuz.

kim-kardashian-oyunu

 

Etiketler: , ,